STAUB | FRENCH LINE - Utěrky - 700x500mm - třešňově červené
Vyrobeno ve Francii
SKU 1003415

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Zaručeno: Objednejte do 12:00 pro okamžité odeslání!
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 463,01 Kč
STAUB | FRENCH LINE - Utěrky - 700x500mm - třešňově červené
SKU 1003415
Vyrobeno ve Francii
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 463,01 Kč
Příslušenství (6)
Popis
Nadčasově krásné
- Z bavlny
- Lze prát při 60 °C
- Klasický pruhovaný design
Kvalita
- 100 % bavlna
- Vysoká kvalita
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Abmessungen
| Šířka | 500 mm |
|---|---|
| Hloubka | 320 mm |
| Výška | 1 mm |
Details
| Vhodné pro | Pračka |
|---|---|
| Barva | Třešňově červená |
| Materiál výrobku | Bavlna |
| Hmotnost materiálu | 110 g/m² |
Lieferung
| Způsob přepravy | Balík |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0,13 kg |
| Netto hmotnost | 0,11 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >










