Saladeta Toronto - 2550 mm - 1680 l - 4 dveře - se skleněným nástavcem pro 6x GN 1/1 & 1 police - černá přední strana - žulová pracovní deska
Teplota: 0 do +5°C
SKU SAE255G-S

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 95 323,75 Kč
Saladeta Toronto - 2550 mm - 1680 l - 4 dveře - se skleněným nástavcem pro 6x GN 1/1 & 1 police - černá přední strana - žulová pracovní deska
SKU SAE255G-S
Teplota: 0 do +5°C
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 95 323,75 Kč
Příslušenství (5)
Popis
Výhoda produktu
Provedení
- Vysoce kvalitní saladette
- Barva prvku: Černá matná
- vysoce kvalitní 48mm polyuretanová izolace
- Vysoký výkon s nízkou spotřebou energie (šetrné k životnímu prostředí)
- Vybaveno vnějším LED osvětlením - umocňuje působivý efekt
- Vynikající pro profesionální použití
- Digitální ovládací panel pro funkci teploty a odmrazování
- Samouzavírací dveře
- Zaoblené vnitřní rohy
Kvalita
- Tělo z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 430
- Interiér z nerezové oceli
- Vysoce kvalitní žulová deska
Chlazení
- Chlazení s ventilátorem
- Automatické odpařování vody při odmrazování
- Odnímatelný kompresor klimatizace
- Výparník (měděná trubka) s hliníkovými lamelami
Skleněný nástavec
- 1 Polička
- LED osvětlení
Rozsah dodávky
- Se čtvercovou skleněnou deskou
- GN nádoby nejsou součástí dodávky
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 2.550 mm |
|---|---|
| Hloubka | 900 mm |
| Výška | 1.400 mm |
| Pracovní výška | 900 mm |
Detaily
| Výška | 4 |
|---|---|
| Chladicí oddíly | 1 |
| Užitný objem | 1.680 l |
| Kapacita | 6 x GN 1/1 |
Chlazení
| Teplota | 0 °C bis 5 °C |
|---|---|
| Okolní teplota | +43 °C |
| Chladicí faktor | Cirkulace vzduchu |
| Rozmrazování | Automatické |
| Chladivo | R290 |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 500 Watt |
| Napětí | 230 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 392 kg |
| Čistá hmotnost | 338 kg |
Stáhnout / Výkres
Stáhnout / Výkres
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Stáhnout / Výkres
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 158.310,25 €*

















