Pult na chléb TORONTO - 1800 mm - Černý přední panel - 1 police
Nechlazené
SKU BRTA188

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 101 565,70 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Pult na chléb TORONTO - 1800 mm - Černý přední panel - 1 police
SKU BRTA188
Nechlazené
RRP 101 565,70 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Provedení
- Regál na chléb
- Barva prvku: Černá
- 1 skleněné police
- Vybaveno LED osvětlením uvnitř i zvenku - umocňuje působivý efektní dojem
- Vysoká stabilita
- Moderní design
- Snadné použití
- Elegantní prezentace zboží
Kvalita
- Tělo MDF
- Černá žulová pracovní deska
- Velmi odolné a trvanlivé
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technical data
Rozměry
| Šířka | 1.800 mm |
|---|---|
| Hloubka | 800 mm |
| Výška | 1.400 mm |
| Pracovní výška | 800 mm |
| Hloubka regálu | 300 mm |
| Hloubka spodní části | 450 mm |
Osvětlení
| Včetně LED | ano |
|---|---|
| LED pro modul | 24 V |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 213 kg |
| Čistá hmotnost | 243 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 101.565,70 €*
















