Prezentační poklop - DOME - polykarbonát - Ø 300 mm - Výška: 220 mm - kulatý
Barva: transparentní
SKU 1206520

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Zaručeno: Objednejte do 12:00 pro okamžité odeslání!
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 1 215,87 Kč
Prezentační poklop - DOME - polykarbonát - Ø 300 mm - Výška: 220 mm - kulatý
SKU 1206520
Barva: transparentní
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 1 215,87 Kč
Příslušenství (3)
Popis
Provedení
- Čerstvě udržovaná kapuce
- Série: DOME
- Ø 300 mm
Kvalita
- Těžká, křišťálově čistá kvalita
- Z vysoce kvalitního Polykarbonát
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 300 mm x 300 mm x 220 mm
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 300 mm |
|---|---|
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 220 mm |
Detaily
| Materiál | Polykarbonát |
|---|---|
| Tvar | Kulaté |
| Barva | Transparentní (čiré) |
| Vhodné do myčky | Ano |
| Odolnost proti rozbití | ano |
| Stohovatelné | Ano |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Hrubá hmotnost | 1,11 kg |
| Čistá hmotnost | 0,75 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 1.581,40 €*








