Plynový sporák Tantuni - 800x700x850 mm - 24,0 kW - 1 hořák - samostatně stojící jednotka - vč. podstavce s 2 dveřmi
Podlahový spotřebič - hloubka 700
SKU TGT878#TPT600

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 22 122,30 Kč
Plynový sporák Tantuni - 800x700x850 mm - 24,0 kW - 1 hořák - samostatně stojící jednotka - vč. podstavce s 2 dveřmi
Ohodnotit nyní
SKU TGT878#TPT600
Podlahový spotřebič - hloubka 700
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 22 122,30 Kč
Příslušenství (4)
Popis
Výhody produktu
- Přesné teplotní zóny - Díky oddělené regulaci vnitřního a vnějšího prstence lze teplo dokonale přizpůsobit charakteristickému tvaru pánve Tantuni.
Provedení
- Plynová varná deska Tantuni včetně pánve Tantuni a podstavce se 2 dvířky
- Provedení stojící přístroj
- Vynikající pro profesionální použití
- Plynový hořák Paella se dvěma samostatně regulovatelnými topnými okruhy
- Rovnoměrné rozložení tepla
- S bezpečnostním termočlánkem, který hlídá plamen a automaticky vypne přívod plynu do spotřebiče, když plamen zhasne.
- Pánev Tantuni s klasickým, mírně zakřiveným tvarem s prohloubeným středem
- Dostatečný prostor pro profesionální catering a zároveň pro udržení masa v teple na okraji.
Kvalita
- Tělo vyrobené z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 430
Rozsah dodávky
- Plynový sporák Tantuni
- Podstavec
- Pánev Tantuni
- Dodáváno s tryskami na zemní plyn a tryskami na propan
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 800 mm |
|---|---|
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 850 mm |
Detaily
| Materiál | Nerezová ocel AISI 430 |
|---|---|
| Topné okruhy | 2 |
| Výška | 2 |
| Typ dveří | Křídlové dveře |
Pánev Tantuni
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Průměr | 675 mm |
| Vnitřní průměr | 260 mm |
| Výška | 850 mm |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Plyn |
|---|---|
| Výkon | 24 kW |
| Standardní typ plynu | Zkapalněný plyn (LPG) |
| Použitelné typy plynu | Zkapalněný plyn (LPG), Zemní plyn |
| Plynová přípojka | 1/2" |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 85 kg |
| Čistá hmotnost | 75 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 35.477,27 €*












