Perkolátor na kávu - 10 L - 1,5 kW
Nerezová ocel & hliník
SKU WKH010

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 2 968,38 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Perkolátor na kávu - 10 L - 1,5 kW
SKU WKH010
Nerezová ocel & hliník
RRP 2 968,38 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Description
Provedení
- Ergonomicky tvarované plastové rukojeti
- Protiskluzová rukojeť
- Stylový design
- rychlý a efektivní rozvod tepla
- Kontrolka napájení
- s plnicím kohoutem
Kvalita
- Nádrž na vodu z nerezové oceli
Směrnice
- Vyrobeno samozřejmě v souladu s hygienickými a bezpečnostními předpisy.
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technical data
Rozměry
| Šířka | 344 mm |
|---|---|
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 441 mm |
Detaily
| Kapacita | 10 l |
|---|---|
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel |
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,50 kW |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 2.968,38 €*

















