Ohřívač vajec - pro 37 vajec - Chrom
z nerezové oceli, kryt z plexiskla
SKU EKEG36

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 7 412,51 Kč
Ohřívač vajec - pro 37 vajec - Chrom
SKU EKEG36
z nerezové oceli, kryt z plexiskla
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 7 412,51 Kč
Příslušenství (2)
Popis
Provedení
- Ohřívač vajec pro 37 vajec
- Ruční regulace teploty
- Jednoduché ovládání
Kvalita
- Tělo, vnitřní část a ochranná deska z AISI 304
- Kryt z plexiskla
- Tloušťka těla materiálu0,80 mm
Rozsah dodávky
- Ohřívač vajec včetně krytu
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 460 mm |
|---|---|
| Hloubka | 460 mm |
| Výška | 630 mm |
Detaily
| Barva | Nerezová ocel |
|---|---|
| Kapacita | 37 Stk. |
| Teplota do | 100 °C |
Hodnoty připojení
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hrubá hmotnost | 7,50 kg |
| Čistá hmotnost | 6,60 kg |
Stáhnout / Výkres
Stáhnout / Výkres
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Stáhnout / Výkres
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 11.606,60 €*



















