Ohřívač mléka ECO - 10 L - 1,5 kW
Nerezová ocel
SKU MWK10

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Zaručeno: Objednejte do 12:00 pro okamžité odeslání!
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 5 906,79 Kč
Ohřívač mléka ECO - 10 L - 1,5 kW
SKU MWK10
Nerezová ocel
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 5 906,79 Kč
Příslušenství (2)
Popis
Provedení
- Ohřívač mléka s odkapávací miskou
- Barva: Stříbrná
- Včetně nastavitelného vypouštěcího kohoutku
- S vestavěnou ochranou proti přehřátí při 135 °C
- Teplotní rozsah: 30 °C do 120 °C
Kvalita
- Tělo z nerezové oceli SS430
- Nádoba a kryt z Nerezová ocel SS 304
Připojení
- Výkon: 1,50 kW
- Elektrická připojení: 230 V / 1N/PE / 50 Hz
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 310 mm x 420 mm x 510 mm
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 310 mm |
|---|---|
| Hloubka | 420 mm |
| Výška | 510 mm |
Detaily
| Kapacita | 10 l |
|---|
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,50 kW |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 12,60 kg |
| Čistá hmotnost | 10,80 kg |
Stáhnout / Výkres
Stáhnout / Výkres
Stáhnout / Výkres
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 9.635,62 €*














