Ohřevná vitrína TORONTO - 1 500 mm - černé čelo - vyhřívaná deska
Teplota max. +60 °C
SKU WHVA158

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 61 966,13 Kč
Ohřevná vitrína TORONTO - 1 500 mm - černé čelo - vyhřívaná deska
SKU WHVA158
Teplota max. +60 °C
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 61 966,13 Kč
Příslušenství (3)
Popis
Provedení
- Barva prvku: Černá
- vyhřívaná žulová deska
- Vybaveno LED osvětlením uvnitř i zvenku - umocňuje působivý efektní dojem
- Skladování a podávání potravin při správné teplotě
- Nepřímý ohřev prostřednictvím skrytých prvků
- Ruční regulace teploty
- Maximální teplota: 60 °C
- Vysoký výkon s nízkou spotřebou energie (šetrné k životnímu prostředí)
- Stojan na nádobí s LED osvětlením
- Elegantní prezentace zboží
- Tichý provoz
- Optimální distribuce tepla
- Velmi odolné a trvanlivé
- Vysoká stabilita
Kvalita
- Tělo MDF
- Černá žulová pracovní deska
- Zvláště energeticky úsporné díky vrchní izolaci
- Bezpečnostní sklo
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 1.500 mm |
|---|---|
| Hloubka | 800 mm |
| Výška | 1.400 mm |
| Pracovní výška | 800 mm |
Detaily
| Teplota do | 60 °C |
|---|
Hodnoty připojení
| Výkon | 250 Watt |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 1N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 225 kg |
| Čistá hmotnost | 202,50 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 104.631,66 €*














