Nerezová rohová nástěnná skříňka - 700x700 mm - s křídlovými dveřmi - výška 660 mm
Instalační hloubka: 400 mm
SKU EWSK76

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 9 207,80 Kč
Nerezová rohová nástěnná skříňka - 700x700 mm - s křídlovými dveřmi - výška 660 mm
Ohodnotit nyní
SKU EWSK76
Instalační hloubka: 400 mm
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 9 207,80 Kč
Příslušenství (3)
Popis
Výhody produktu
- Maximální využití stěn díky rohovému provedení pro efektivní plnění
- Výklopné dveře umožňují neomezený a přímý přístup do celého interiéru.
Provedení
- Rohová nástěnná skříň v kompaktním uzavřeném provedení s velmi vysokou nosností
- Nosnost do 500 kg
- Další flexibilní úložný prostor díky spodní polici a výškově nastavitelné mezipolici na pracovní materiály.
- Zvýšená bezpečnost práce díky zaobleným rohům
- Jemné otevírání a zavírání dveří
- Kompaktní & robustní provedení
- Šetří místo
Kvalita
- Tělo a dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního Nerezová ocel
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 700 mm |
|---|---|
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 660 mm |
Detaily
| Materiál | Nerezová ocel |
|---|---|
| Křídlové dveře | 1 |
| Nosnost | až do 500 kg |
| Odkládací plochy | 2 |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 29 kg |
| Čistá hmotnost | 24 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 15.816,21 €*









