(12 kusů) LIBBEY | HEAVY BASE - D.O.F. - 266ml
Výška: 80 mm
SKU 70777

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 1 679,17 Kč
(12 kusů) LIBBEY | HEAVY BASE - D.O.F. - 266ml
Ohodnotit nyní
SKU 70777
Výška: 80 mm
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 1 679,17 Kč
Příslušenství (6)
Popis
Robustní a funkční design pro všestranné použití
Sklenice se vyznačuje stabilním těžkým dnem, které zajišťuje mimořádnou stabilitu a díky tomu zůstává spolehlivá i při intenzivním používání. S objemem 266 ml a rozměry 85 mm v průměru a 80 mm na výšku je ideálně dimenzovaná pro klasické longdrinky a koktejly. Čirý design sklenice umožňuje atraktivní prezentaci nápojů a díky svému jednoduchému tvaru zapadne do jakéhokoli gastronomického prostředí.Perfektně vhodná pro profesionální použití
Tato sklenice je optimální pro bary, restaurace a hotely, které kladou důraz na odolné a kvalitní vybavení. Skvěle se hodí pro přípravu a podávání lihovin, míchaných nápojů a nealkoholických nápojů. Díky robustní konstrukci je také ideální pro každodenní použití v prostorách s vysokou frekvencí zákazníků a tím podporuje plynulý průběh servisu.Technické údaje
Abmessungen
| Šířka | 85 mm |
|---|---|
| Hloubka | 85 mm |
| Výška | 80 mm |
Details
| Série | HEAVY BASE |
|---|---|
| Nastavené množství | 12 Stk. |
| Barva | Transparentní (čiré) |
| Maximální množství | 266 ml |
| Vhodné pro | Whisky |
Beschaffenheit
| Materiál výrobku | Sklo |
|---|---|
| Vhodné pro | Myčka nádobí |
| Vlastnosti | Nekalibrované |
| Plnicí ryska | Nein |
Lieferung
| Způsob přepravy | Balík |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 3,04 kg |
| Netto hmotnost | 0,12 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 2.335,72 €*




