(10 ks) Utěrka z mikrovlákna - 400x400mm - Žlutá
lze prát v pračce až do 95
SKU MTGEMC44#SET10

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Zaručeno: Objednejte do 12:00 pro okamžité odeslání!
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 549,88 Kč
(10 ks) Utěrka z mikrovlákna - 400x400mm - Žlutá
Ohodnotit nyní
SKU MTGEMC44#SET10
lze prát v pračce až do 95
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 549,88 Kč
Příslušenství (2)
Popis
Provedení
- Hadřík z mikrovlákna
- Vysoká absorpční schopnost
- Vysoký výkon sběru nečistot
- Optimální zachování tvaru i po vyprání
- Dvojitě prošitá ochrana okrajů
- Kvalitní lemovací páska je součástí dodávky
Kvalita
- 80 % polyester
- 20% polyamid
- Neobsahuje silikony
Rozsah dodávky
- 10 kusů
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 400 mm |
|---|---|
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 2 mm |
Detaily
| Materiál | Polyamid, Polyester |
|---|---|
| Barva | Žlutá |
| Vhodné pro | Sušička, Pračka |
| Teplota praní | max. 95 °C |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Hrubá hmotnost | 5 kg |
| Čistá hmotnost | 1 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 729,75 €*








