(10 ks) Utěrka na nádobí - 45 x 90cm - Modrá
SKU GRTK7

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 796,00 Kč
(10 ks) Utěrka na nádobí - 45 x 90cm - Modrá
SKU GRTK7
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 796,00 Kč
Popis
Design
- Pit cloth / Torchon
- Colour: Blue chequered
- Highly robust
- With hanger
- Suitable for washing machine up to 95°C
High quality
- 100 % cotton
Supplied with
- 10 pieces
Dimensions
- Outer dimension W x D : 450 x 900 mm
Compliance with standards
- Manufactured in accordance with relevant hygiene and safety standards
- Materials comply with European food safety standards
Technické údaje
Abmessungen
| Šířka | 450 mm |
|---|---|
| Hloubka | 900 mm |
| Výška | 10 mm |
Details
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Hmotnost materiálu | 95 g/m² |
| Nastavené množství | 10 Stk. |
Lieferung
| Způsob přepravy | Balík |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1,04 kg |
| Netto hmotnost | 1 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >






