(6 قطع) STONE ART - طبق مسطح - مسطّح - ميلامين - Ø 300mm - أبيض/بني
اللون: أبيض/بني
SKU 84512#6

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 177.99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
(6 قطع) STONE ART - طبق مسطح - مسطّح - ميلامين - Ø 300mm - أبيض/بني
Rate now
SKU 84512#6
اللون: أبيض/بني
RRP 177.99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (11)
Technical data
الأبعاد
| العرض | 300 mm |
|---|---|
| العمق | 300 mm |
: التفاصيل
| السلسلة | STONE ART |
|---|---|
| الكمية المحددة | 6 Stk. |
| قابل للتكديس | نعم |
التركيب
| مادة المنتج | ميلامين |
|---|---|
| اللون | بني/أبيض |
| مناسبة لـ | غسالة أطباق |
:التوصيل
| طريقة الشحن | طرد |
|---|---|
| الوزن الإجمالي | 0,64 kg |
| الوزن الصافي | 0,64 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 177,99 €*





